Linux Bayi Hosting

Linux Bayi Hosting Paketleri

Uygun fiyat yeterli performans ile küçük, orta ve boyutlu ihtiyaçlarınız için SSD ve TR lokasyon linux bayilik imkanı sağlıyoruz!

Özellikler Linux Bayi Mini Linux Bayi Standart Linux Bayi Large Linux Bayi Ultra
Hesap Açma Limiti 10 Adet 20 Adet 30 Adet 50 Adet
Disk Alanı 10 GB SSD 20 GB SSD 40 GB SSD Limitsiz SSD
Aylık Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
cPanel & WHM
Sistem
Aylık Fiyat 49..99 69.99 99.99 159.99
Hemen Satın Al Hemen Satın Al Hemen Satın Al Hemen Satın AlBayi Paketlerinin Ortak Özellikleri

Tüm bayi paketlerimizde bulunan ortak özelliklerimiz.


Limitsiz Trafik

Limitsiz Veritabanı

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Ücretsiz SSL Sertifikası

%99.9 Uptime Garantisi

SSD Depolama Alanı

cPanel Kontrol Paneli

CloudLinux

Litespeed Cache

Ücretsiz Hazır Scriptler

Ücretsiz Site Taşıma

AKSUNUCUM olarak bayi paketlerimizde hiçbir şeyden kaçınmadık. Full korumalı ve tam performanslı sunucularımızda CageFS, Cloudlinux, CxS Exploit Scanner ve CSF gibi bir çok güvenlik önlemi vardır. Tüm hizmetlerinizde anlık güvenlik korumaları aktiftir.
cPanel & Plesk

Bu iki hosting kontrol paneli arasındaki en önemli fark, Plesk’in hem Windows hem de Linux işletim sistemlerinde kullanılabilmesidir. cPanel ise sadece Linux işletim sisteminde mevcuttur. Bununla birlikte Windows sunucularında cPanel çalıştırmanın da bazı çok bilinmeyen yöntemleri vardır.

cPanel & Plesk Performans

Genel olarak, cPanel Plesk’ten daha hızlı yüklenir. Çünkü cPanel, performansı optimize etmeye odaklanmış bir web hosting kontrol panelidir. Tasarımında, panelin gerektirdiği bellek miktarını azaltmaya odaklanılmış ve böylece hesap oluşturma ve diğer sunucu yönetimi görevleri için paneldeki sayfa yükleme süreleri hızlandırılabilmiştir.

cPanel & Plesk Özellikler ve Araçlar

Bu iki panel temel olarak sunucu ve hesap yönetimi için kullanıcılara aynı temel özellikleri sağlar. Her ikisinde de DNS ayarları yapılandırılabilir, e-posta hesapları yönetilebilir, FTP (Dosya Aktarım Protokolü) çalıştırılabilir ve veritabanları kontrol edilebilir. cPanel’e ekstra uygulamalar eklemek mümkündür. Plesk ise kutusundan daha kullanışlı uygulamalar ve uzantılar için destekle birlikte çıkar. Bazı özellikler için cPanel çözümleri de mevcuttur, ancak bunların kullanım süresi Plesk’e nazaran çok daha karmaşıktır.

cPanel & Plesk Güvenlik

Her iki kontrol paneli de güvenlik konusunda iddialı çözümlere sahiptir. Kullandıkları özellikler farklı olsa da, her ikisi de çok sayıda güvenlik aracıyla birlikte gelir. cPanel güvenlik araçlarının içinde otomatik SSL sertifikası kurulumu, parola korumalı dizinler ve IP adresi reddi vardır. Plesk güvenlik araçlarının içinde ise fail2ban saldırı önleme, gelen ve giden e-posta antispam ve aktif dizin entegrasyonu vardır.

İhtiyacınız Olan Yüksek Teknoloji ve Profesyonel Hizmet

Hizmetinizden istediğiniz performansı alabilmeniz için bu yazılımlardan yararlanmaktayız. Bu yazılımları siz kullanıcılarımıza ücretsiz şekilde sunmaktayız.

CloudLinux

Yeni nesil bulut tabanlı sunucularda her hesaba belirli sistem kaynağı kullanma yetkisi sunar. Paylaşımlı sunucularda bulunan dağınık dengeyi koruyarak sitenize gerektiği kadar kaynak sağlar. Kullanıcılar arasında kaynak kullanımını izole eder. Bu sayede kullanıcılar arasında veri daha sağlıklı şekilde paylaştırabilir.

Daha Fazla

Softaculous

Softaculous, cPanel ve WHM kullanan sunucular için hazırlanmış %100 uyumlu hazır web sitesi kurulum paketidir. Bu eklenti ile web sayfanızı kurmak için birçok hazır scripti tek bir tıklama ile kolayca kurabilirsiniz. Uygulama, kurulumdan sonra çıkan güncellemeleride kolayca yükleyebilme özelliğine sahiptir.

Daha Fazla

LiteSpeed

Yüksek performans ve ölçeklenebilirlik özellikleri sunan bir web server teknolojisidir. LiteSpeed genellikle yüksek ziyaretçiye sahip olan web siteleri tarafından sunucunun yükünü azaltmak amacıyla tercih edilmektedir. LiteSpeed şu anda sektörünün en hızlı ve en çok tercih edilen çözümü olarak rol oynamaktadır.

Daha Fazla


Hizmetlerimizin Ortak Özellikleri

Sizlere en kaliteli ve güvenli hizmetleri sunabilmek için yararlandığımız araç ve ekipmanları paket farketmeksizin kullanmaktayız. Tüm müşterilerimize eşit ayrıcalık tanımaktayız.

Eklenti Uyumlu Paketler

Wordpress, PrestaShop, Joomla, OpenCart, Magento vb. eklentilere tüm sunucu ve hosting paketlerimiz uyumludur. Paket altyapıları eklentilere göre şekillendirilmekte ve güçlendirilmektedir. Gerekli teknik destek ve bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İşlemci ve RAM Performansı

Paketlerimizin açıklamalarında belirtilen özellikler tamamen yeni teknoloji hizmetlerdir ve %100 verim sağlamaktadır. En ufak verim kaybı yaşandığında bizim tarafımızdan ücretsiz karşılanmaktadır. Altyapılarımız ve teknolojimiz günden güne geliştirilmektedir.

Kontrol Panellerimiz ve Yazılımlar

cPanel, WHM, Plesk vb. daha birçok panel bizim tarafımızdan ücretsiz karşılanmaktadır. Bunun yanında LiteSpeed, CloudLinux, CageFS vb. yazılımlardan sizleri ücretsiz yararlandırıyoruz. Performansı iki katına çıkarıyoruz.

Ücretsiz Site Taşıma ve Yedekleme

Sitenizi bizlere ücretsiz şekilde taşıyabiliriz. Bu işlem için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yedekleme sistemimiz ile hostinglerinizi dilediğiniz zaman aralığında yedekleyebilirsiniz. Sunucularımızda otomatik yedekleme bulunmamaktadır.

Güvenlik ve Koruma

Tüm hizmetlerimiz 7/24 denetim altındadır ve üstdüzey teknolojilerle korunmaktadır. En ufak tehlikede sizlere mutlaka haber verilir ve veri kaybı yaşanmaması için önlemler alınır. Ücretsiz SSL hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm sunucularımız DDOS, Botnet vb. saldırılara karşı tedbirlidir.

7 Gün 24 Saat Destek

Satış öncesi ve satış sonrası hizmet farketmeksizin destek alabilirsiniz. Destek bildirimi, e-posta, canlı destek vb. destek kanallarımız bulunmaktadır. Yedi gün yirmidört saat destek alabilir sorularınıza yanıt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

CANLI DESTEK

Çevrimiçi olarak sorunlarınızı çözmekten memnuniyet duyarız. Mesai saatleri içerisinde bizlere canlı destek ile ulaşabilirsiniz.

DESTEK TALEBİ

Destek departmanımızdan dilediğin soru ve sorun hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz. Ödeme bildirimi gibi muhasebesel konulardada buradan destek talebi oluşturabilirsiniz.

TELEFON

0850 840 2235 numaralı telefonumuzdan mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşabilir, gerekli konularda detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim formunu doldurarak dilediğiniz konuda bizlerden yardım isteyebilirsiniz. E-posta göndermek yerine formu doldurarak bizlere posta atabilirsiniz. Bizlere gönderdiğiniz mesajlara en kısa süre içerisinde cevap verilir.Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtları yan kısımda verilmiştir detaylı çözümler için destek alabilirsiniz.

Cevabı bulamazsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İletişime Geç
Birden fazla Web Sitesi bulunan müşterilerimiz için faydalı olmaktadır. Her site için ayrı hesap oluşturulur ve her site ayrı kaynak tüketimi sağlar. Uygulanan RAM, CPU, INODE vb. limitler her site için ayrı ayrı uygulanmaktadır. Bayi hosting ile alt hosting hesapları oluşturabilir her siteyi ayrı panelden yönetebilirsiniz.
Evet bizden hosting alabilirsiniz. Alan adınızı farklı bir firmada kullanmak istiyorsanız nameserver'larını bizim sunucumuzun nameserver'larıyla değiştirmeniz yeterlidir. Birkaç saat içerisinde hizmet aktif olur. Alan adınızı başka bir firmadan tescilletip bizde kullanmak isterseniz ücretsiz transfer işlemi yapmanız yeterlidir. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Özel IP adresi satın almak sizlerin tercihidir. Opsiyonel olarak sunduğumuz bu hizmeti satın alma kısmında seçmeniz gerekmektedir. Satın alırken bu özelliği seçmediyseniz daha sonrada bu hizmeti satın alarak kullanabilirsiniz fakat kısa süreliğine hizmetiniz kullanılamaz. Hizmetin siparişi sırasında veya sonrasında özel IP adresi almayan müşterilerimiz paylaşımlı IP adresi kullanır. Paylaşımlı IP'lerde blacklist probleminden AKSUNUCUM sorumlu değildir, bildiriminiz doğrultusunda gerekli işlem yapılacaktır..
Satın almış olduğunuz bir hosting hizmetinden diğer bir hosting hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Bunun için yönetim panelinden işlemleri gerçekleştirebilir veya destek alabilirsiniz. Değiştireceğiniz hosting hizmeti almış olduğunuz hizmetten düşük olamaz, sadece eşdeğer bir hizmet veya yükseltme yapılır.
whatsapp
discord