Fiziksel Sunucu

Türkiye Lokasyon Fiziksel Sunucular

Performans ve stabilize için özel optimizasyon yapılarak yüksek verimlilik sunan Türkiye lokasyon fiziksel sunucu çözümlerimiz!
BÜYÜK İNDİRİM

Intel® Xeon® E5-2643 v2
3,50 Ghz

599.99

Aylık Fiyat

 • Çift İşlemci / 12 Core 24 Threads
 • 32 GB ECC RAM
 • 2 X 500 GB NVMe M.2 SSD
 • 1 Gbit Port 100 Mbps Hat
 • Sınırsız Trafik
 • Tam Yönetim + KVM İmkanı
 • 24 Saat İçerisinde Kurulum
Satın Al
BÜYÜK İNDİRİM

Intel Xeon® X5690
3,46 Ghz

999.99

Aylık Fiyat

 • Çift İşlemci / 12 Core 24 Threads
 • 128 GB ECC RAM
 • 1 X 1 TB Samsung EVO SSD
 • 1 Gbit Port 100 Mbps Hat
 • Sınırsız Trafik
 • Tam Yönetim + KVM İmkanı
 • 24 Saat İçerisinde Kurulum
Satın Al

Intel Xeon® X5690
3,46 Ghz

1499.99

Aylık Fiyat

 • Çift İşlemci / 12 Core 24 Threads
 • 196 GB ECC RAM
 • 2 X 2 TB Samsung EVO SSD
 • 1 Gbit Port 100 Mbps Hat
 • Sınırsız Trafik
 • Tam Yönetim + KVM İmkanı
 • 24 Saat İçerisinde Kurulum
Satın Al

Intel® Xeon® E5-2697 v2
2,70 Ghz

1749.99

Aylık Fiyat

 • Çift İşlemci / 24 Core 48 Threads
 • 256 GB ECC RAM
 • 2 X 1 TB Samsung EVO SSD
 • 1 Gbit Port 100 Mbps Hat
 • Sınırsız Trafik
 • Tam Yönetim + KVM İmkanı
 • 24 Saat İçerisinde Kurulum
Satın Al

Kendinize Özel Bir Paket Mi Arıyorsunuz?

Sizlere sunmuş olduğumuz paketler kullanıcılarımız tarafından yeterli bulunmuş üst düzey teknoloji sunuculardır. Website, oyun sunucu, depolama vb. daha birçok işlev için uygundur.

Ancak, kendinize uygun paketi bulamadıysanız ve çözüm arıyorsanız en kısa sürede bize buradan ulaşmanız yeterlidir. Sizlere en kısa sürede bizim tarafımızdan ulaşılacak ve gerekli teklifler sunulacaktır.

Oyun Sunucularına Özel Fiziksel Sunucular

Fiziksel sunucu kiralama hizmetimiz ile sizin için önerdiğimiz tek, çift, dört ve üzeri işlemcili olmak üzere sunulan sunuculardan birini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sunucu Ram Disk Trafik Bağlantı Kurulum Fiyat Satın Al
AMD Ryzen™ 5 3600X 3.8 Ghz 64 GB DDR4 1 TB M.2 SSD Sınırsız Trafik 1 Gbit Port 100 Mbps Hat 24-48 Saat ₺1199
AMD Ryzen™ 7 3800X 3.8 Ghz 128 GB DDR4 2X1 TB M.2 SSD Sınırsız Trafik 1 Gbit Port 100 Mbps Hat 24-48 Saat ₺1999

Fiziksel Sunucularımızın Ortak Özellikleri

Fiziksel barındırdığımız sunucular, en üst düzey sunuculardır ve en iyi performans hedeflenmektedir. Fiziksel sunucuların birbirini herhangi bir şekilde olumsuz etkilememesi ve en yüksek performans ile çalışması için optimize edilmiştir.

Gelişmiş Kontrol Panelleri

Sipariş sırasında sistem kurulumunu Plesk veya cPanel olarak seçebilirsiniz, böylece panel kurulumunu doğrudan kontrol paneliniz ayarları yapılmış bir şekilde size teslim alırsınız. Panellerinizi destek talebi oluşturarak daha sonrada kurdurabilirsiniz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Sunucularımızda sunduğumuz arayüz tam yönetim yapabilmenizi sağlamaktadır. Panelinizle sunucunuzu yeniden formatlayabilir, hazır sistemleri kurabilir, KVM erişimi sağlayabilir ve geçmişe ait kaynak kullanımlarınız takip edebilirsiniz.

Teslimat Süresi

Çoğu sunucumuz sipariş alındıktan sonra birkaç dakika içerisinde otomatik olarak kurulup teslim edilir. Geciken siparişiniz ödeme alındıktan sonra maksimum 24-48 saat içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Geciken sunucularımızda o gün süreye eklenmektedir.

Performans Ve Güvenlik

Güçlü internet altyapımız ve SSD teknolojimiz ile kesintisiz üst düzey performans sunmaktayız. Güvenlik açısından tüm sunucularımız olmusuzluklara karşı 7/24 izlenmektedir. Olası bir disk arızası için yedekleme imkanı sunmaktayız.

Hizmetlerimizin Ortak Özellikleri

Sizlere en kaliteli ve güvenli hizmetleri sunabilmek için yararlandığımız araç ve ekipmanları paket farketmeksizin kullanmaktayız. Tüm müşterilerimize eşit ayrıcalık tanımaktayız.

Eklenti Uyumlu Paketler

Wordpress, PrestaShop, Joomla, OpenCart, Magento vb. eklentilere tüm sunucu ve hosting paketlerimiz uyumludur. Paket altyapıları eklentilere göre şekillendirilmekte ve güçlendirilmektedir. Gerekli teknik destek ve bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İşlemci ve RAM Performansı

Paketlerimizin açıklamalarında belirtilen özellikler tamamen yeni teknoloji hizmetlerdir ve %100 verim sağlamaktadır. En ufak verim kaybı yaşandığında bizim tarafımızdan ücretsiz karşılanmaktadır. Altyapılarımız ve teknolojimiz günden güne geliştirilmektedir.

Kontrol Panellerimiz ve Yazılımlar

cPanel, WHM, Plesk vb. daha birçok panel bizim tarafımızdan ücretsiz karşılanmaktadır. Bunun yanında LiteSpeed, CloudLinux, CageFS vb. yazılımlardan sizleri ücretsiz yararlandırıyoruz. Performansı iki katına çıkarıyoruz.

Ücretsiz Site Taşıma ve Yedekleme

Sitenizi bizlere ücretsiz şekilde taşıyabiliriz. Bu işlem için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yedekleme sistemimiz ile hostinglerinizi dilediğiniz zaman aralığında yedekleyebilirsiniz. Sunucularımızda otomatik yedekleme bulunmamaktadır.

Güvenlik ve Koruma

Tüm hizmetlerimiz 7/24 denetim altındadır ve üstdüzey teknolojilerle korunmaktadır. En ufak tehlikede sizlere mutlaka haber verilir ve veri kaybı yaşanmaması için önlemler alınır. Ücretsiz SSL hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm sunucularımız DDOS, Botnet vb. saldırılara karşı tedbirlidir.

7 Gün 24 Saat Destek

Satış öncesi ve satış sonrası hizmet farketmeksizin destek alabilirsiniz. Destek bildirimi, e-posta, canlı destek vb. destek kanallarımız bulunmaktadır. Yedi gün yirmidört saat destek alabilir sorularınıza yanıt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

CANLI DESTEK

Çevrimiçi olarak sorunlarınızı çözmekten memnuniyet duyarız. Mesai saatleri içerisinde bizlere canlı destek ile ulaşabilirsiniz.

DESTEK TALEBİ

Destek departmanımızdan dilediğin soru ve sorun hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz. Ödeme bildirimi gibi muhasebesel konulardada buradan destek talebi oluşturabilirsiniz.

TELEFON

0850 840 2235 numaralı telefonumuzdan mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşabilir, gerekli konularda detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim formunu doldurarak dilediğiniz konuda bizlerden yardım isteyebilirsiniz. E-posta göndermek yerine formu doldurarak bizlere posta atabilirsiniz. Bizlere gönderdiğiniz mesajlara en kısa süre içerisinde cevap verilir.Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtları yan kısımda verilmiştir detaylı çözümler için destek alabilirsiniz.

Cevabı bulamazsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İletişime Geç
Fiziksel sunucular uzun süreli çalışma, yüksek sistem gücü ve internet hızı gibi gereksinimler için özel olarak üretilmiş bilgisayarlardır yapısı itibari ile normal bir ATX ‘lerden ziyade daha ince geniş ve uzun bir yapıya sahip rack tipi kasalara sahiplerdir. Sanal sunuculardan farklı olarak bir fiziksel sunucu kiradığınızda sunucunun tüm kaynakları size ait olmaktadır herhangi bir sanal sistem veya paylaşımlı sistem değildir.
Fiziksel sunucularda SAS ve SSD disk kullanılmaktadır.
Sunucunuzun siparişi verildiktan ve ödeme alındıktan sonra 24 veya 48 saat içerisinde kurulum tamamlanır ve teslim edilir.
Daha büyük kapsamlı web siteleri için hosting yetersiz kalmaktadır. Fiziksel sunucu paketlerimiz bu konuda en üst seviye hizmet için kullanılabilir. Ücretsiz panel seçeneklerimiz ve site taşıma özelliğimiz ile rahatlıkla sitenizi sunucunuza aktarabilirsiniz. Bu konuda destek talebi oluşturarak yardım alabilirsiniz.
whatsapp
discord