TeamSpeak3 Sunucu

Üst Düzey Saldırı Korumalı TeamSpeak3 Sunucu

En düşük ping ile kesintisiz TeamSpeak3 hizmetini hemen deneyin.

1024 Kişilik
TeamSpeak3 Sunucu

50

Aylık Fiyat

  • 1024 Kişi Sayısı
  • Son Sürüm Güncel Hizmet
  • Garantili Ücretsiz DDOS Koruması
  • %99 Uptime Garantisi
  • Düşük Ping
  • Türkiye Lokasyon
Satın Al

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

CANLI DESTEK

Çevrimiçi olarak sorunlarınızı çözmekten memnuniyet duyarız. Mesai saatleri içerisinde bizlere canlı destek ile ulaşabilirsiniz.

DESTEK TALEBİ

Destek departmanımızdan dilediğin soru ve sorun hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz. Ödeme bildirimi gibi muhasebesel konulardada buradan destek talebi oluşturabilirsiniz.

TELEFON

0850 840 2235 numaralı telefonumuzdan mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşabilir, gerekli konularda detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim formunu doldurarak dilediğiniz konuda bizlerden yardım isteyebilirsiniz. E-posta göndermek yerine formu doldurarak bizlere posta atabilirsiniz. Bizlere gönderdiğiniz mesajlara en kısa süre içerisinde cevap verilir.Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtları yan kısımda verilmiştir detaylı çözümler için destek alabilirsiniz.

Cevabı bulamazsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İletişime Geç
TeamSpeak3 hizmetimizde YatQa veya web panel verilmemektedir. Sunucu üzerinde Query yetkisi verilmektedir.
İstanbul / Tuzla üzerinde bulunan Vodafone veri merkezinde kendi altyapımız üzerinde en stabil hizmeti sunmaktayız. Ping değerleri ortalaması 15-25 arasındadır. Kesinlikle ping veya paket kaybı gibi sorunlar meydana gelmez.
Yurt dışından gelen saldırılar, yurt dışı lokasyonlu "Voxility" koruması ile filtrelenerek temiz bir yurt dışı bağlantısı sunulmaktadır. Yurt içinden gelen saldırılar ise ilk olarak servis sağlayıcımızın alt yapısı tarafından temizlenmekte ardından ekiplerimiz tarafından tamamen optimize edilmiş firewall cihazlarımızın yardımı ile size %100'e yakın bir koruma sunulmaktadır.
TeamSpeak hizmetiniz sipariş verdikten sonra ortalama 15 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Sipariş vermeden önce detaylı bilgi almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz.
whatsapp
discord